O nas

Psotnik to:

  • przytulna sala zabaw z domową atmosferą,
  • bezpieczna zabawa w gronie rówieśników,
  • aktywny wypoczynek dla całej rodziny,
  • kreatywne urodziny dla dziecka,
  • półkolonie letnie i zimowe,
  • wyjścia dla grup zorganizowanych,
  • bale i przyjęcia tematyczne (Andrzejki, Halloween, Choinka, Dzień Dziecka, Bal Karnawałowy),
  • animacja zabaw w Białymstoku i okolicach (urodziny, chrzciny, komunia, wesele i in.),
  • urodziny w domu, przedszkolu, ogrodzie,
  • kąciki tematyczne na festynach i piknikach.
O nas

Nasza sala zabaw stworzona jest by bawić dzieci w równym wieku i dostarczać im bodźce stymulujące zdolności poznawcze i kreatywność. Duży „małpi gaj” wyposażony w liczne zjeżdżalnie, kładki, wspinaczki – uczy poszukiwania rozwiązań, pokonywania trudności, cierpliwości. Strefa malucha, wyłożona miękką wykładziną, pozwala w bezpieczny sposób wchodzić w relacje społeczne z rówieśnikami.

Pomyśleliśmy nie tylko o najmłodszych – możesz obserwować harce dzieci przy wyśmienitej kawie lub soku w naszej przytulnej kawiarence. Dodatkowo możesz skorzystać z bezpłatnego WiFi.

O nas

Organizujemy urodziny i przyjęcia tematyczne dla dzieci. Jeśli nie chcesz bałaganu w domu, nie masz miejsca lub po prostu chcesz sprawić dzieciom niecodzienne przeżycie, zorganizuj przyjęcie w Centrum Zabaw Psotnik. Stylizowane przyjęcie w towarzystwie rówieśników na długo zapadnie w pamięć dzieci!

Dla osób, które wolą domowe pielesze, mają ogród z licznymi atrakcjami dla dzieci i chcą by z dziećmi pobawili się specjaliści od świetnej zabawy, doskonałym rozwiązaniem będzie Animacja Zabaw w naszym wykonaniu. Na imprezie zadbamy o świetną zabawę dla dzieci, o urozmaicenie ich czasu i jednocześnie dopilnujemy, by Maluchy bawiły się wesoło i bezpiecznie. Odciążymy również Was – byście mogli spokojnie spędzić czas w „dorosłym” towarzystwie.

Animatorzy świetnie dbają o dobrą zabawę również na różnych imprezach rodzinnych i firmowych: Chrzciny, Komunia, piknik rodzinny, festyn.

Na czas ferii zimowych i wakacji letnich zapraszamy na półkolonie. Opiekunowie podczas turnusów sprawią, że dzieci aktywnie spędzą czas, poznają nowe miejsca i ludzi, nauczą się nowych rzeczy.

Grupy zorganizowane zapraszamy do naszego Centrum Zabaw. 3-poziomowa konstrukcja zabawowa dostosowana jest do jednoczesnej zabawy ok. 80 dzieci, dodatkowe miejsce zapewnia parter z pojazdami i zabawkami edukacyjnymi. Zabawę można połączyć z zajęciami plastycznymi i edukacyjnymi na wybrany temat. Animatorzy umilą czas dzieciom malowaniem twarzy oraz zorganizowanymi zabawami ruchowymi.

Występ dziecka w przedstawieniu, czy zbliżający się bal przebierańców to okazja do zabawy, ale też kłopot – skąd wziąć strój? Z pomocą nadchodzi nasza wypożyczalnia strojów karnawałowych. Posiadamy szeroki wybór strojów zarówno dziecięcych, jak i dorosłych. Sprawdź aktualny asortyment.

O nas

Jeśli chcesz zorganizować dzieciom specjalną wizytę, np. Dzień Dziecka, Choinkę lub Bal Karnawałowy – nie mogłeś trafić lepiej. Skontaktuj się z nami i sprawdź co proponujemy.