Animacje

Organizujesz dziecku przyjęcie urodzinowe w domu, ogrodzie, plenerze? Chcesz by ten dzień był wyjątkowy? Zadbaj o profesjonalną opiekę – zaproś Animatorów z Psotnika! Sprostamy nawet największym wymaganiom i ogarniemy nawet najbardziej rozbrykaną ekipę. Zorganizujemy zabawy dzieciom dbając, by chwile spędzone z nami były wspaniałym przeżyciem!

Doskonałym pomysłem jest wynajęcie animatora na imprezę w restauracji: zarówno na komunię, chrzciny, wesele, jak i każdą inną imprezę rodziną czy firmową. My zadbamy o atrakcje dla dzieci, a Wy spokojnie zajmiecie się dorosłymi gośćmi. Zapewniamy dzieciom atrakcyjny scenariusz z zabawami ruchowymi, tańcami animacyjnymi, chustą animacyjną i tunelami, mega bańki mydlane, skręcanie kolorowych baloników, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji. Dodatkowo możemy przygotować „kącik malucha” oraz „kącik plastyczny”.

Animatorzy w bajkowych przebraniach mogą odwiedzić również Twoje Dziecko w przedszkolu z okazji urodzin, czy też poprowadzić grupowy bal karnawałowy, choinkę lub dzień dziecka. Pomysłów i okazji jest mnóstwo, a radość dzieci bezcenna.

Animacje wyceniamy indywidualnie biorąc pod uwagę czas trwania imprezy, liczbę animatorów uczestniczących w imprezie i wymagania stawiane przed naszą ekipą.

Zadzwoń i sprawdź jaki będzie Twój koszt: 660474752.